بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

مدیر مسيول: آرویند بی سملانی

بیوگرافی شرکت

مجله Textile Excellence به مدیران و تصمیم گیران شرکتها در سلسله مراتب عملیات کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه ای را در امور روزمره اتخاذ کنند. این “ارزش افزوده” فقط یک جنبه بازاریابی نیست، ما سعی می کنیم تبلیغات خود را تحت تأثیر قرار دهیم و فعالیت ما یک فرآیند مستمر است که تلاش می کنیم تا آگاهی بیشتر و موثرتری را به خوانندگان خود ارائه دهیم که ارزش بیشتری برای زمان خود قائل هستند؛ بازدهی بیشتر برای تلاش آنها به طور خلاصه، یک انفجار بزرگتر برای ثروت آنها است.

Textile Excellence در درجه اول به عنوان یک شریک علمی برای صنعت نساجی و پوشاک قرار دارد. نشریه ای که هدف آن در پیگیری و ارائه اطلاعات مختصر و مفید به جامعه نساجی و پوشاک هند و جهان است. کمک به آنها برای تصمیم گیری آگاهانه از زمان راه اندازی آن در سال 2003، Textile Excellence  به عنوان یک مجله چاپی و پورتال خبری آنلاین با بینش های ارزشمند تجاری، تجزیه و تحلیل روندهای بازار و اطلاعاتی که برای صنعت در سراسر جهان مفید بوده است، به طور مداوم ارائه شده است.

کارت ویزیت
Textile Excellence
تماس با شرکت

شبکه های مجازی

 • www.TextileExcellence.com
 • واحد تبلیغات:   arvind@textileexcellence.com
 • واحد خدمات بازاریابی:    gohain@textileexcellence.com
 • واحد اشتراک:    subscription@textileexcellence.com

شبکه های اجتماعی

شماره های تماس

 • ۹۸۳۳۹۷۷۷۴۳
 •   ۰۰۹۱-9769977740

آدرس شرکت

۱۷۸- مرکز خرید Sunrays – بازار چارکوپ – نزدیک بازار آپنا – کندیالی (غرب)- بمبئی- هند 400067

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  کاتالوگگالری تصاویر
  اطلاعات شرکت

  نشریه  Textile Excellence

  تعالی نساجی در درجه اول به عنوان یک شریک دانش برای صنعت نساجی و پوشاک قرار دارد. نشریه ای که اخلاق آن در پیگیری و ارائه اطلاعات مختصر به جامعه نساجی و پوشاک هند و جهان است. کمک به آنها برای تصمیم گیری آگاهانه از زمان راه اندازی آن در سال  2003 همواره از برنامه های مدیران این نشریه بوده است.، Textile Excellence  به عنوان یک مجله چاپی و پورتال خبری آنلاین با بینش های ارزشمند تجاری، تجزیه و تحلیل روندهای بازار و اطلاعاتی که برای صنعت در سراسر جهان مفید بوده است، به طور مداوم ارائه شده است.

  ما درTextile Excellence ، به دلیل گستردگی دانش حوزه، عمق تحقیقات و مهمتر از همه، در راه رفتن در بحث و ارائه نتایجی که صدها مشتری با ارزش ما درخواست کرده اند ، برجسته هستیم.

  هدف اصلی ما این است که به تصمیم گیرندگان در سلسله مراتب عملیات کمک کنیم تا تصمیمات آگاهانه ای را در کارهای روزمره خود اتخاذ کنند و نه به هم ریختگی نقد فنی. این “ارزش افزوده” فقط برای تبلیغات نیست که ما سعی می کنیم تبلیغات خود را تحت تأثیر قرار دهیم، بلکه یک فرآیند مداوم است که تلاش می کنیم تا در زمان خود بیشتر به خوانندگان خود بدهیم. بازدهی بیشتر برای تلاش آنها به طور خلاصه، یک انفجار بزرگتر برای ثروت آنها.

  پورتال آنلاین www.TextileExcellence.com با هزاران متخصص صنعت متمرکز ارتباط برقرار می کند که ترجیح می دهند به جای داشتن یک صفحه اطلاعات، اطلاعات دقیق و قابل استفاده داشته باشند. بنابراین، این پلتفرم فرصتی برای ایجاد پیوندهای بازار، ارتقاء محصول، هویت نام تجاری، شناخت و استعلام محصول برای بازاریابان ارائه دهنده صنایع نساجی و پوشاک فراهم می کند.

  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!