خدمات بازرگانی هانی کرانه دریا

بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

محمد هویدا  (دارای مدرک دوره عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA)

 • رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت هانی کرانه دریا
 • رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات بندری آوا کرانه دریا
 • عضو هیئت مدیره شرکت شایگان ایرانیان پیشگام پندار

بیوگرافی شرکت

گروه مشاوره و خدمات بازرگانی هانی کرانه دریا با شماره ثبت 20591 و شناسه ملی 14009550541 در تاریخ 1399/08/11 در ایران ثبت گردیده است. این شرکت یک مجموعه بین المللی متشکل از اعضای هیئت مدیره و پرسنل با تجربه با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در حوزه ی مشاوره تخصصی در زمینه کلیه امور از جمله حقوقی، ترخیص کالا، انبار داری و خرید و فروش بر مبنای جلوگیری از هزینه های مازاد در صنایع مختلف می باشد. این شرکت دارای تجهیزات پیشرفته برای استریپ و استافینگ هرگونه کالا، محوطه و انبار اختصاصی داخل و خارج از اسکله کشتیرانی، حق العملکاری، تخلیه و بارگیری، حقوقی، حسابرسی، اخذ مجوز های لازم از سازمان صنایع و معادن، حمل کالا و … می باشند.

اهداف:

این شرکت مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق چندین سال گذشته و همکاری با شرکت های  معتبر تولیدی و بازرگانی و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و مجرب و با رعایت استانداردهای کیفی با شتابی بیشتر از گذشته، جایگاه خود را در حوزه مشاوره و خدمات بازرگانی در کشور ارتقا دهد. در همین راستا با هدف ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتری اقدام به معرفی و ارائه خدمات ممتاز و با کیفیت به مشتریان خود نموده است.

چشم انداز:

پس از تحقیقات گسترده متخصصان این شرکت و با در نظر گرفتن نیاز مشتریان بر آن شدیم تا با مشاوره تخصصی و خدمات مناسب در حوزه بازرگانی و حمل با توجه به نیاز مشتریان یک سیستم جامع برگرفته از شرکت های زیر مجموعه در حوزه های ترخیص، واردات، صادرات، حمل و نقل بین الملل، امور نگهداری کالا قبل و پس از ترخیص، امور حقوقی و حسابرسی تاسیس و آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز نماییم.

کارت ویزیت
محمد هویدا
سینا جولایی
تماس با شرکت

شبکه های مجازی

شبکه های اجتماعی

شماره های تماس

 • تلفن: 07691010070
 • فکس:  02141425555
 • تلفن همراه: 09133580588

آدرس شرکت

بندرعباس، بلوار امام خمینی، نرسیده به سه راه دلگشا، ساختمان شهاب، طبقه 4، واحد 401

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  کاتالوگ
  گالری تصاویر
  اطلاعات شرکت

  بازرگانی هانی کرانه دریا

  هانی کرانه دریا
  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!