بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

بیوگرافی شرکت

همکاری با شرکت های بزرگ اروپایی همچون شرکت سوئیسی برادران مگ و ساخت ماشین کناره نویسی پارچه تحت لیسانس این شرکت از جمله افتخارات ماشین سازی راعی است.

ماشین چله پیچی بخشی مدل FH به روزترین ماشین شرکت راعی است. از جمله مزایای منحصر به فرد این دستگاه می توان به وجود سیستم سرووی پیشرفته، کنترل اتوماتیک پیشرفته برای ورود اطلاعات مختلف مشخصات نخ، حرکت دقیق ساپورت با دقت 001/0 میلی‌متر، امکان تنظیم نقطه‌ی صفر در ابتدای هر بخش توسط یک کلید و همچنین ترمز پنوماتیکی قابل اطمینان اشاره نمود.

ماشین D&S از دیگر محصولات این شرکت است که بر اساس تکنولوژی‌های روز دنیا با قابلیت چله گیری در حالت مستقیم پیچی و بخشی پیچی، طراحی و تولید شده است. این دستگاه مجهر به سنسورهای لیزری است که علاوه بر هشدار نخ پارگی به کاربر, هنگام پیچش نخ بر روی بیم چله، کنترل کشش آن توسط سیستم های هوشمند و بدون دخالت اپراتور صورت گیرد.

بهره مندی از سیاست ها و استراتژی های خاص توانسته نقش مهمی در توسعه و رشد شرکت ماشین سازی راعی جهت معرفی برندی معتبر و نام آشنا در بازار آسیا و اروپا داشته باشد.

 

کارت ویزیت
کارت ویزیت ماشین سازی راعی
کارت ویزیت ماشین سازی راعی
تماس با شرکت

شبکه های مجازی

شماره های تماس

 • 03142274246
 • 03142274999
 • 09130919405

آدرس شرکت

اصفهان ، مهردشت ، شهرک صنعتی دهق ، خیابان نارنج ، ماشین سازی راعی

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  ماشین سازی راعی
  کاتالوگگالری تصاویر
  شرکت ماشین سازی راعی
  غرفه ماشین سازی راعی
  غرفه نمایشگاه ماشین سازی راعی
  نمایشگاه راعی ایساتیس اکسپو
  نمایشگاه راعی ایساتیس اکسپو
  اطلاعات شرکت

  شرکت دانش بنیان ماشین سازی راعی

   

  شرکت دانش بنیان ماشین سازی راعی، اولین طراح و تولیدکننده ماشین آهار در ایران است که از سال 1380 تاسیس شده و تا کنون موفق به دریافت CE اروپا و گواهینامه های استاندارد OHSAS18001 2007، ISO14001:2004 و ISO9001:2008 شده است. این مجموعه با بهره گیری از تیم مهندسی متخصص و مجرب موفق به طراحی و تولید اولین ماشین چله پیچی بخشی شیب ثابت، مجهز به شیب یابی هوشمند در ایران شده است و توانسته با تکیه بر مهارت و توانمندی خود علاوه بر داشتن سهم 80درصدی بازار داخل موفق به صادرات این محصول گردد.

  ماشین سازی راعی
  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!