سوالات برگزارکنندگان

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

آیا امکان همکاری با «نمایشگاه مجازی ایساتیس اکسپو» وجود دارد؟ شرایط همکاری با «مجری نمایشگاه مجازی ایساتیس اکسپو» چگونه است؟

‏ بله، در صورت درخواست برگزارکنندگان نمایشگاه ها، همایش ها و کنگره ها و رویدادها برای همکاری، فعالیت‌ها و ‏رویدادهای آنها بررسی شده و در صورت تأیید، جلسه‌ ای بین «مجری نمایشگاه مجازی ایساتیس اکسپو» و «درخواست کننده یا برگزار کنندگان نمایشگاه» ‏ترتیب داده می‌شود تا درمورد روش‌های همکاری تصمیم گیری شود‎.‎

بزرگترین مزیت «نمایشگاه مجازی ایساتیس اکسپو» برای برگزارکنندگان رویدادها و نمایشگاه های تخصصی و بین المللی فیزیکی و سنتی چیست؟

1- افزایش اثر بخشی نمایشگاه های فیزیکی و سنتی
‏2- در دسترس بودن نمایشگاه ها برای تمامی بازدیدکنندگان
‏3- ایجاد ارزش افزوده برای مشارکت کنندگان در نمایشگاه های فیزیکی و سنتی
‏4- در آمدزایی بیشتر و کسب بازارهای بین المللی و بالقوه

اهداف نمایشگاه مجازی ایساتیس اکسپو که می تواند برای حامیان، برگزارکنندگان سایر نمایشگاه های فیزیکی و شرکتها تاثیرگزار باشد چیست؟

۱- فرهنگ سازی: فرهنگ سازی در راستای معرفی اتحادیه، اصناف، برگزارکنندگان و تمامی شرکت ها و ارتقای سطح آن در کل کشور.
۲- دسترسی آسان: در دسترس بودن و بازدید از نمایشگاه مجازی در سراسر کشور به مدت نامحدود و بدون هیچ محدودیتی.
۳- رشد اقتصادی: معرفی هر چه بیشتر خدمات شرکت ها و سایر برگزار کنندگان و مشتریان آنها به مشتریان و بازدیدکنندگان حتی کسانی که نمی توانند حضوراً از نمایشگاه ها بازدید کنند.
۴- ارتباط بهتر با مشتریان: حضور طولانی مدت در نمایشگاه مجازی باعث ارتباط با مشتریان از کل کشور و حتی خارج از کشور خواهد شد.
۵- آشنایی از آخرین تکنولوژی ها: ارتقای سطح دانش و آشنایی با سرویس ها و کاربرد تکنولوژی ها حوزه های مختلف.
۶-  ایمن سازی توافقات: ایمن سازی توافقات برای محصولات و خدمات از طریق ارتباط مستقیم با غرفه داران و شرکت ها در نمایشگاه های مجازی.