بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

جناب آقای محمد حسین نوری مدیر داخلی شرکت تولیدی منسوجات کویر نوری متولد 1361، کارشناس حوزه نساجی و تولید و توزیع و کارآفرین  در این حوزه می باشند. ایشان از نخستین تولید کنندگان و عرضه کنندگان منسوجات سنتی یزد به صورت یکپارچه از سال 1380، مبدع و طراح انواع دستمال های آشپزخانه با کیفیت مطلوب و همچنین در جهت ارتقا منسوجات سنتی یزد با واحدهای پژوهش و فناور همکاری دارند. این شرکت با توجه به فعالیت در راستای تولید محصولات مورد نظر از ابتدا فرآیند تولید با مدیریت کلیه فرآیندها از رنگرزی تا توزیع موجب اشتغال بیش از 50 نفر شده است و همواره با احصائ و اصلاح فرآیند های تولید سبب افزایش بهره وری شده است.

بیوگرافی شرکت

شرکت تولیدی منسوجات کویر نوری  در استان یزد قطب صنعت نساجی کشور، شهرستان اشکذر واقع شده‌است و در راستاي توسعه و توليد منسوجات سنتی یزد با کيفيتی عالی اقدام به تولید و بسته بندی انواع دستمال های آشپزخانه، دستمال های نخی، دستمال تنظیف، شمد، حوله حمام و استخری و  چادر شب  اقدام به فعالیت نموده است و با بکارگيري متخصصين مجرب بهترين محصول را هم از نظر کيفي و هم از نظر کمي در مقايسه با ديگر رقبا توليد مي‌کند و رضايت کليه مشتريان و ذينفعان که از اين محصولات استفاده مي نمايند در اولويت سياست‌هاي شرکت تولیدی منسوجات کویر نوری  مي‌باشد. خط مشي شرکت براساس آخرين متدهاي استاندارد ملي و بين المللي شامل قوانين محيط زيستي و ايمني، سيستم مديريت کيفيت و استانداردهاي  صنعت نساجی روز دنیا بوده و شرکت همواره تلاش دارد محصولات خود را با کيفيت ممتاز ارائه نمايد و لذا به جهت حصول و محقق شدن اهداف شرکت استفاده از دانش، نوآوری، جدیدترین تکنولوژي بافت، کنترل کیفیت و  بهره گیری از مواد اولیه مرغوب مد نظر بوده است.

 

کارت ویزیت
بافندگی کویر
نساجی نوری
تماس با شرکت

شبکه های مجازی

شبکه های اجتماعی

شماره های تماس

 • 09131536380
 • 09135201269

آدرس شرکت

یزد – اشکذر -بلوار دانشگاه- کوچه اصناف

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  کاتالوگ
  گالری تصاویر
  سفره سنتی معمولی
  حوله ویسکوز اعلاء
  اطلاعات شرکت

  شرکت تولیدی منسوجات کویر نوری 

  شرکت تولیدی منسوجات کویر نوری  در استان یزد قطب صنعت نساجی کشور تاسیس و در حوزه بافت منسوجات سنتی شروع به فعالیت نموده است.

   این شرکت محصولات زیر را بر اساس جدیدترین تکنولوژی های بافندگی و با استفاده از ماشین آلاتی مدرن و مواد اولیه ای با کیفیت تولید و با بسته بندی های متنوع و جذاب به مشتریان ارزشمند خود در داخل و خارج از کشور عرضه می کند:

  • انواع دستمال های آشپزخانه،
  • دستمال های نخی،
  • دستمال تنظیف،
  • شمد،
  • حوله حمام و استخری
  • چادر شب و ….
  نمایشگاه مجازی منسوجات کویر نوری
  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!