بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

مدیر عامل: فرید وکیلی

بیوگرافی شرکت

شرکت دانش بنیان آپافن به مدیریت جناب مهندس فرید وکیلی فعالیت خود را با هدف توسعه جامعه دانایی محور، خودکفایی و تأمین نیازهای فنی صنایع مختلف، وشعار تولید ایرانی، کیفیت جهانی و مجوز فناوری دانش بنیان، شروع فعاليت خود را در پارک علم و فناوري يزد از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است. سیاست آپافن بالا رفتن سرعت و کیفیت ، و  همچنین کاهش هزینه ها مخصوصاً نسبت به نمونه خارجی می باشد. شرکت آپافن توانسته است محصولات و خدماتی هم‌تراز با سطح کیفیت جهانی به مصرف کننده ایرانی ارائه دهد. همچنین این شرکت با بهره‌گیری از پرسنل متخصص، تجربه فنی و دانش روز قدم در مسیری نهاده تا با نوآوری و تولید بومی وابستگی خارجی را به حداقل برساند.

محصولات ما:

شرکت آپافن تولید کننده ماشین آلات صنعت نساجی از زیر مجموعه وایندر می باشد. همیشه ماشین ­آلات ریسندگی، نخ تولیدی خود را بر روی دوک­های مورد کاربرد همان ماشین آلات و همچنین با ظرفیت ­های مختلفی تولید می­نمایند. لازم است تا نخ تولیدی به صورت یک­دست و هم­اندازه و بر روی دوک­های مناسبی جهت مصرف و یا تکمیل نخ ارائه شود. دستگاه وایندر نخ وظیفه انتقال محصول بر روی دوک مناسب جهت تکمیل فرآیند تولید نخ، رنگرزی یا استفاده در بافندگی و همچنین تجمیع چند دوک ریسندگی بر روی یک دوک را بر عهده دارد.

عملکردهایی چون چندلاکنی، تاباندن چند رشته نخ جهت تولید نخ­هایی با نمره بالاتر، شل­پیچی یا سفت پیچی بوبین به منظور رنگرزی تحت فشار، رنگرزی کلاف، فرآیند کلاف به بوبین کردن نخ پس از رنگرزی به صورت کلاف نخ، تجمیع یا دسته بندی دوک های نخ به منظور استفاده در چله پیچی و . . . در تکمیل فرآیند تولید نخ توسط دستگاه وایندر صورت می پذیرد.

قوه محرکه دستگاه وایندر از موتور(یا موتورهای) مورد استفاده از این دستگاه فراهم می­شود. در سری دستگاه­های نوین به منظور راندمان بیشتر در تولید و همچنین افزایش کیفیت نخ تولید به ازای هر اسپیندل دستگاه یک یا دو موتور(با توجه به زمینه کاربرد دستگاه) به کاربرده می­شود؛ که امکاناتی چون تغییر سرعت دستگاه در موارد لازم، قابلیت تغییر میزان شل­پیچی و سفت پیچی مطلوب با توجه به مسائل کیفی و اقتصادی، امکان تاب نخ و . . . را فراهم می­آورد. در عین حال لازم است تا تمهیدات مورد نیاز جهت کاهش قیمت تمام شده محصول و مسایل اقتصادی در نظر گرفته شود. منظور اصلی تمام ماشین­های وایندر باز نمودن نخ از روی ماسوره ریسندگی و پیچیدن آن روی بسته دیگر و نظارت بر آن است، اما تفاوت­هایی در شیوه کار آنها وجود دارد که مهمترین آنها نوع رفت و آمد نخ و پیچیدن آن روی بسته است به طوریکه نخ کاملا یکنواخت روی بسته پیچیده شود.

کارت ویزیت
فرید وکیلی
محمدرضا نیلچی
تماس با شرکت

شبکه های مجازی

شبکه های اجتماعی

 • اینستاگرام: 

Apafan.co

شماره های تماس

 • تلفن:
  03591009987
 • تلفکس:
  03537263193
 • تلفن :
  03537263321

آدرس شرکت

آدرس دفتر: یزد، خیابان شهید مطهری، مرکز فناوری اقبال، سالن موسسات، واحد c5.

کد پستی: 8917697998

آدرس کارخانه: منطقه ویژه اقتصادی، خیابان تجارت،تجارت دوم، شرکت دانش بنیان آپافن.

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  کاتالوگگالری تصاویر
  اطلاعات شرکت

  شرکت تعاونی دانش بنیان آپافن

  زمینه های فعالیت:

  طراحی و ساخت ماشین آلات صنعت نساجی:

  • دستگاه فاق ماشین (سفت پیچ)
  • دستگاه شل پیچ
  • دستگاه کلاف به بوبین
  • دستگاه چندلاکنی
  شرکت تعاونی دانش بنیان آپافن
  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!