انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان یزد

بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

 1. مهندس مجتبی دستمالچیان – رئیس هیات مدیره انجمن
 2.  مهندس سید محمد حسینی –  نائب رئیس هیات مدیره انجمن
 3.  مهندس امیرحسین دائمی – عضو هیئت مدیره و خزانه دار انجمن
 4.  مهندس علی اعتمادی فر- دبیر انجمن
 5.  دکتر محسن نیک زاد – عضو هیئت مدیره انجمن
 6.  مهندس اصغر زارع – عضو هیئت مدیره انجمن
 7. دکتر محمد میرجلیلی – عضو هیئت مدیره انجمن
 8.  مهندس علی رضا فرخ نیا- عضو هیئت مدیره انجمن
 9.  مهندس علیرضا یثربی- بازرس اصلی انجمن
 10.  مهندس سید احمد حنیفی- عضو علی البدل هیئت مدیره انجمن
 11.  سید وحید قریشی- عضو علی البدل هیئت مدیره انجمن

بیوگرافی شرکت

 

انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان یزد تشکیلاتی غیرسیاسی، غیرانتفاعی و غیر دولتی است که به همت والای صاحبان صنایع این گروه در سال 1381 تاسیس گردید. با توجه به رویکرد دولت در فعال نمودن اصناف و به طور کلی انجمن های تخصصی برای رساندن صدای بخش خصوصی به تصمیم گیران دولتی، این انجمن قصد دارد ضمن هماهنگ نمودن خواسته های منطقی صنعت نساجی جهت بهبود کارکرد و استیفای حقوق صنعتگران و هماهنگ نمودن آنها جهت بالندگی و رشد اقتصادی تلاش نموده و با هدف رقابتی نمودن تولیدات نساجی استان و نیل به اهداف صادراتی و اشتغالزایی دولت و بخش خصوصی تلاش نماید. اکنون با گذشت سالها از تاسیس این تشکل و با تلاش بی وقفه بزرگان و دست اندرکاران این صنعت، به صورت تشکلی توانمند و خوشنام با قریب به دویست عضو اصلی و صدها واحد تولیدی تحت پوشش در حوزه های ریسندگی، بافندگی، چاپ و رنگریزی و تکمیل انواع محصولات نساجی و پوشاک قد برافراشته است. این انجمن از سال 1396 تاکنون بیش از 30 مصوبه اقتصاد مقاومتی را در جهت احیاء و توسعه صنعت نساجی استان تصویب نموده است که تعدادی از این مصوبات هم اکنون در حال اجرا می باشد از جمله احیاء هنرستان شهید ابراهیمی و راه اندازی مرکز نوآوری و توسعه صنعت نساجی استان یزد در این مکان، راه اندازی موزه نساجی استان یزد در کارخانه جنوب، پیگیری مشکلات حوزه صنعت نساجی و ارئه راهکارها و …. . همچنین در جهت تسهیل و رفع موانع تولیدکنندگان گام های اساسی برداشته شده است به گونه ای که در طی دو سال اخیر با توجه به اینکه صنعت نساجی استان یک صنعت بومی، کم آب خواه و دیرینه است یکی از اولویت های سرمایه گذاری استان یزد صنعت نساجی و پوشاک گردیده است. امروز، چشم انداز انجمن نساجی و پوشاک استان یزد جهت توسعه و رشد صنعت نساجی و پوشاک را می توان در سطح استان و کشور احساس نمود.

 

کارت ویزیت
تماس با شرکت

شبکه های مجازی

شبکه های اجتماعی

شماره های تماس

 • تلفن: ۳۵۲۳۳۸۸۸-۰۳۵
 • ۰۹۱۳۵۱۳۸۸۵۰
 • فکس: ۳۵۲۳۳۹۹۹-۰۳۵

آدرس شرکت

یزد- بلوار جمهوری- بلوار استقلال- خیابان طوس- کیلومتر ۴ – کدپستی: ۸۹۱۸۷۷۷۱۷۳

 

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  کاتالوگگالری تصاویر
  اطلاعات شرکت

  انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان یزد

   

  انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان یزد تشکیلاتی غیرسیاسی، غیرانتفاعی و غیر دولتی است که به همت والای صاحبان صنایع این گروه در سال 1381 تاسیس گردید تا مکانی برای هم اندیشی و همکاری صنعتگران این مرز و بوم به جهت فائق آمدن بر مشکلات و مسایل روز صنایع نساجی کشورمان باشد.

  انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان یزد با در نظر داشتن اهداف کلی همچون: شناسایی بازارهای مصرف تولیدات اعضاء وضعیت و جایگاه رقبا در بازارها، اطلاع رسانی به اعضا در حوزه های مختلف، همکاری با وزارت صنایع و معادن و سایر دستگاههای اجرایی در تدوین سیاستها، دستورالعملها و تهیه و تدوین لوایح قانونی،  مذاکره با بانکها و سایر موسسات مالی جهت تأمین اعتبارات نوسازی و بازسازی و سرمایه در گردش مورد نیاز اعضاء، دفاع از منافع اعضاء در مجامع حقوقی داخلی و بین، تجزیه و تحلیل لازم در زمینه تنظیم بازار و قیمت گذاری براساس سیاستهای حمایتی دولت از تولیدکننده و مصرف کننده با همکاری وزارت صنایع و معادن و تشکیل کنسرسیوم های فعال به منظور تولید رقابتی و صادرات محور، در راستای توسعه کمی و کیفی این صنعت در استان یزد و کشور تلاش می نماید.

  لوگو انجمن صنایع نساجی و پوشاک استان یزد
  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!