بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

اصغر پیله وریان (بنیانگذار و صاحب شرکت – کارشناس ارشد مدیریت)

علیرضا کریمی (مدیر شرکت – لیسانس صنایع)

بیوگرافی شرکت

فرش لیلی در سال ۱۳۹۰، در راستای تامین نیاز و سلیقه مشتریان و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی بافت جهانی و بهره گیری از متخصصان مجرب، آغاز به تولید انواع فرش های ماشینی با تراکم بالا در طرح ها و رنگ های مورد پسند مشتریان در پایتخت فرش ایران «کاشان» نموده است . بهره برداری از تکنولوژی روز دنیا، بهترین مواد اولیه و نیروی انسانی توانمند سه رکن پویایی و پیشرفت برندی است که می کوشد با تکیه بر تولید محصول با کیفیت جایگاهی شاخص در صنعت فرش ماشینی را از آن خود سازد. آموزش مداوم، تحقیق برای توسعه و پایش مستمرآرای مشتریان ضامن موفقیت ما درتامین نیاز روزبازارمیباشد.  رمزموفقیت این مجموعه تولید محصولات با کیفیت با قیمت مناسب میباشد که نشان از برنامه ریزی و مدیریت علمی این مجموعه دارد.

ارزش های ما: فلسفه ی کاری گروه لیلی احترام به خواسته ی مشتریان و برقراری ارتباط دائم و نزدیک با آنها وهمچنین ارائه ی خدمات مناسب درزمینه ی تولید و فروش به همراه پاسخگویی مناسب به نیاز آنها می باشد. شرکت فرش لیلی احترام به مشتریان و ارزش های والای کاری خود را باصداقت، تلاش بی وقفه درجهت کسب رضایت مشتری، ایجاد خلاقیت درتولید و ارائه محصولات با کیفیت وقیمت مناسب تعریف مینماید. شرکت فرش لیلی، تطابق حرف و عمل و ایجاد رابطه ای پایدار و دوستانه و همچنین تجربه ی سالم تجاری را به عنوان زیر بنای مستحکم کاری خود قرار داده و ارزش های خود را احترام به مشتری می داند.

اهداف شرکت: ما معتقدیم مشتریان هر سازمان سرمایه اصلی و گرانبهای آن سازمان هستند پس با رعایت استاندارد محصولات در تمامی مراحل فرایند تولید، بسته بندی، فروش و ارسال میکوشیم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماییم. زیرا یقین داریم خانواده ایرانی مستحق بهترین ها میباشد, فرش به عنوان رکن اصلی هر خانه ایرانی بایستی نشانگر اصالت, زیبایی در طراحی و بهترین کیفیت تولید باشد ما میکوشیم تا با برآورده کردن این موارد آرامش را برای تمام مشتریان خود فراهم آوریم. این پیشکشی است از جانب فرش لیلی به شما عزیزانی که خواهان کسب تجربه ای شیرین از تلفیق هنر و تکنولوژی میباشید .

چشم انداز ما: گروه فرش لیلی با تمرکز بر ارتقا و توسعه ی توانایی های نیروهای انسانی متخصص و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بکارگیری جدیدترین متدها و سیاست های مدیریتی خود بر آن است که تا سال 1402 در جایگاه یکی از پنج برند تولید کننده برتر کشور در زمینه ی فرش ماشینی قرار گیرد.

کارت ویزیت
شرکت فرش لیلی
تماس با شرکت

شماره های تماس

 • تلفن: ۵۴۰۴۲-۰۳۱
 • همراه: ۰9103603411

آدرس شرکت

آدرس کارخانه: کاشان – شهرک صنعتی سلیمان صباحی – بلوار امید – فرش لیلی

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  کارخانه فرش لیلی
  نمایشگاه فرش لیلی
  کاتالوگگالری تصاویر
  اطلاعات شرکت

  شرکت فرش لیلی

  زمینه های فعالیت:

  • تولید باکیفیت ترین فرشهای ماشینی 700، 1000، 1200 و 1500 شانه در انواع طرح ها و رنگ بندی های مختلف و متنوع
  شرکت فرش لیلی
  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!