بیوگرافی

بیوگرافی مدیرعامل

محمد ضرابیه متولد سال 1322 در یزد می باشد. مدیر یزدباف همواره به میزان و شدت میل به کار در میان اهالی یزد اشاره و اظهار کرد: مطابق سنت و قانون یزد، من حتی قبل از سال 1340 در دوران دبیرستان، عصرها و تابستان‌ها کار می‌کردم. در یزد، تمام نوجوانان و جوانان در ایام فراغت خود و تابستان‌ها باتوجه به شغل نزدیکان خود، کنار آنها کار می‌کردند و این مسئله همچنان تا حدودی در یزد وجود دارد و بسیاری از فرزندان، حرفه پدر خود را آموخته و ادامه می‌دهند. همچنین سنتی به نام «پسین‌کاری» در یزد بسیار متداول بود و بسیاری از مردم که تا ظهر در ادارات دولتی یا سایر بخش‌ها مشغول به کار بودند، عصرها به شغل دیگری می‌پرداختند که این سنت اکنون نیز در یزد اجرا می‌شود.

آقای محمد ضرابیه درباره سابقه کاری خود اظهار کرده کارخانه یزدباف در سال 1335 تاسیس شد و من از تیرماه سال 1340 کار خود را با انجام امور مالی در این مجموعه آغاز کردم. سال 1346 لیسانس امور بانکی گرفتم و از سال 1347 تاکنون در تهران مشغول فعالیت‌های صنعتی هستم و شرکت یزدباف را نیز اداره می‌کنم.

یزدباف به قضاوت کمپانی سولزر سوئیس که ماشین‌آلات بافندگی آن را تامین کرده، بزرگ‌ترین مجموعه نساجی ایران و خاورمیانه است و طبق آمار گمرک ایتالیا، کارخانه یزدباف از سال 1998 بزرگ‌ترین کارخانه صادرکننده متقال به ایتالیا بوده است.
در زمان تاسیس کارخانه یزدباف در سال 1335، با بحران کمبود کارگر متخصص مواجه بوده است. بنابراین طبق نظر بنیانگزاران این شرکت در خارج از کارخانه تعدادی بلوک ساختمانی ساخته شده و از کشور هندوستان، تعدادی کارگر ماهر در سصنعت نساجی به یزد آورده شدند و در آن ساختمان‌ها مستقر شدند. این کارگران هندی تا سال 1356 نیز در کارخانه مشغول به کار بودند. تا امروز که بسیاری از مدیران نساجی کشور از کارآموزان قدیمی و باتجربه شرکت یزدباف هستند.

بیوگرافی شرکت

شرکت یزدباف تولید‌کننده انواع محصولات نساجی، به عنوان یکی از برترین و بزرگترین کارخانه‌های نساجی ایران، هم اکنون در آستانه هفتمین دهه از فعالیت خود در صنعت نساجی کشور قرار دارد.

شرکت یزد باف (سهـامی عام) در سال 1335 در شهر تاریخی یزد تأسیـس گردید و پس از آن کارخانجات ریسـندگی، بافندگی، چاپ و تکمیل انواع پارچه های پنبه ای در زمینی به مساحت 120 هزار متر مربع احداث شد.

طرح توسعه کارخانه در زمینی به مساحت 270 هزار متر مربع و زیر بنای112 هزار متر مربع در سال 1376 به بهره برداری رسید. در حال حاضر نیز این شرکت با بهره گیری از ماشیـن آلات مدرن از معتبرترین شرکت های سـازنده اروپایی، دانش فنی، تجربه و تلاش بیـش از 1000 نفر پرسنـل و نیز مصـرف بهترین مواد اولیه، یکی از بزرگترین کارخانجات نساجی در خاورمیـانه می باشد که قادر است انواع پارچه های شلواری (جین و کتان)، پیراهنی، ملحفه ای، پرده ای، مانتویی، چادر مشکی، رومبلی و پتوی سبک با ترکیب پنبه، الیاف مصنوعی و یا مخلوط آنها را تولید نماید.

سهم عمده ای از محصولات کارخانه جدید، به کشـور های آلمان، ایتالیا، ترکیه، یونان و فرانسـه صادر می شود و این شرکت افتخار دارد که تاکنون چندین مرتبه به دریافت لوح تقدیر به عنوان صادر کننده نمونه نائل گردیده است.

کارت ویزیت
محمد ضرابیه
تماس با شرکت

شبکه های مجازی

شبکه های اجتماعی

 • Telegram: @
 • Instagram: @

شماره های تماس

 • 035-35250013
 • 09131532482
 • فکس: 35229919-۰۳۵

آدرس شرکت

يزد – بلوار جمهوري اسلامي – بلوار يزدباف

 

ارسال پیام به مدیر غرفه:
این پیام به ایمیل غرفه دار ارسال و در صورت نیاز به شما پاسخ داده خواهد شد.

  فیلم
  کاتالوگ
  گالری تصاویر
  اطلاعات شرکت

  شرکت یزد باف

  شرکت یزد باف (سهـامی عام) در سال 1335 در شهر تاریخی یزد تأسیـس گردید و پس از آن کارخانجات ریسـندگی، بافندگی، چاپ و تکمیل انواع پارچه های پنبه ای در زمینی به مساحت 120 هزار متر مربع احداث شد.

  زمینه های فعالیت و محصولات:

  • ریسندگی و تولید انواع نخ
  • بافندگی و تولید انواع پارچه
  • رنگرزی و تکمیل انواع کالای نساجی
  • تولید انواع منسوجات خانگی
  • تولید پوشاک جین و کتان
  • تولید منسوجات خاص
  لوگو یزدباف
  FavoriteLoadingافزودن به علاقمندیها

  امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!